Reklama
 • Piątek, 25 września 2015 (08:05)

  Joanna Krupa (36). poleciała do Izraela, aby przyjąć chrzest w rzece Jordan. Wydarzenie miało dla niej wielkie symboliczne znaczenie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 21 września 2015 (11:05)

  Ma w sobie to coś, co sprawia, że nie można oderwać od niej wzroku. Jest piękna, otwarta i szczera. Nie bez powodu znalazła się w rankingu najbardziej wpływowych Polaków według CNN.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 18 września 2015 (15:05)

  Pozazdrościć można jej wszystkiego, chociaż nie wszystko wygląda tak pięknie, jak powinno. Joanna Krupa (36) zrobiła w USA karierę modelki, a w 2013 roku wzięła w Kalifornii bajkowy ślub z Romainem Zago (42).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 10 września 2015 (08:00)

  Modelka i prezydent poznali się kilka dni temu, ale od razu między nimi zaiskrzyło. Kochają zwierzęta i postanowili zjednoczyć siły w walce o ich prawa.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 10 września 2015 (08:00)

  Kilka dni temu Joanna Krupa (36) pojechała do Izraela. Nie zamierzała tam jednak odpoczywać i zwiedzać. Pani Joanna miała inny cel podróży. Postanowiła bowiem podziękować Bogu za swoje życie i dlatego… ochrzciła się! Zrobiła to po raz drugi. Gdy była dzieckiem, to rodzice postanowili za nią, że przyjmie sakrament chrztu. Teraz, jako dorosła i świadoma osoba, sama podjęła tak ważną dla siebie decyzję. ER

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 31 sierpnia 2015 (08:00)

  Joanna Krupa (36) słynie ze swojej urody, ale też serca do zwierząt. Gdy prowadząca show „Top Model” odwiedza nasz kraj, angażuje się w akcje na rzecz poprawy ich losu. Znalazła już dom wielu zwierzętom pokiereszowanym przez los i ludzi. Modelka odwiedziła schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim. Szuka domu dla mieszkających tam kundelków: Kenii i Bruna. – One zawsze były razem, nie mogą się rozdzielać – mówi gwiazda. Chętnych do adopcji namawia do kontaktu ze schroniskiem. KK

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 sierpnia 2015 (08:00)

  Joanna Krupa ma wielkie serce dla zwierząt. Wielokrotnie apelowała, by adoptować psiaki. Sama jednak nie może zająć się swoim pupilem. Powód? Został w Los Angeles, a gwiazda przyleciała do Polski kręcić nowe odcinki „Top Model”. – Proszę, módlcie się za moją ukochaną Ginger, która nie czuje się dobrze. Ma 14,5 lat. Mam ją, od kiedy była dzieckiem – prosiła na Facebooku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 30 lipca 2015 (13:05)

  Modelka co prawda na stałe mieszka w USA, ale jej częste pobyty w Polsce mogłyby sugerować, że choćby minimalnie orientuje się w naszej rzeczywistości politycznej. Nic bardziej mylnego. Jak zawsze urocza Joasia rozbawiła reportera, który zapytał ją o to, co myśli o jednym z czołowych polskich polityków. – Nie wiem, kim jest Jarosław Kaczyński. To super, że ma kota. Widocznie nie znalazł sobie jednej kobiety, która jest warta jego, ale znalazł kotka, który na pewno kocha go po

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 17 lipca 2015 (11:05)

  Kto jak kto, ale Joanna Krupa potrafi się dobrze ustawić. Podobno za prowadzenie „Top Model” dostanie aż pół miliona złotych! W trakcie trwania programu producenci zapewniają jej luksusowy apartament w hotelu, osobistego szofera, stylistkę oraz makijażystkę. Kosztuje to około 300 tysięcy złotych. Żyć nie umierać!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 8 lipca 2015 (13:05)

  Modelka zamierza podzielić się swoim doświadczeniem z młodymi dziewczynami.

  Czytaj więcej Komentarzy:0