Reklama
 • Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 (14:00)

  Dla modelki nie istnieją chyba żadne świętości. Najpierw Joanna Krupa (35) epatuje roznegliżowanym ciałem w telewizji, by później zamieścić w internecie fotografie ze znakiem krzyża (zrobionym z popiołu) na czole! Jak widać, każda okazja do autopromocji jest dobra. I zaproszenie kamer do gabinetu ginekologicznego na pobranie jajeczek, i publikowanie zdjęć po wizycie w kościele.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 26 lutego 2015 (15:00)

  Pogłoski, że jej małżeństwo przechodzi ciężką próbę, okazały się przesadzone.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 9 lutego 2015 (09:05)

  Joanna Krupa zaprosiła kamery do gabinetu ginekologa, u którego przechodzi terapię hormonalną, stymulującą jajniki do wyprodukowania większej ilości komórek jajowych. Była przejęta, że przez wahania hormonów przytyje 3-5 kg. Stwierdziła, że chce być mamą, ale woli z tym poczekać.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 stycznia 2015 (08:05)

  O tym, że planuje zamrozić swoje jajeczka, informowała media od jakiegoś czasu. Ale kiedy w klinice pojawiła się z kamerami jednego z amerykańskich portali internetowych, wszyscy byli w szoku. Szczególnie, że później materiał z fotela ginekologicznego znalazł się w sieci. Co jeszcze pokaże gwiazda show „Top Model”? Relację z zapłodnienia in-vitro, czy może poród na żywo? Joanna Krupa zapomniała chyba, że nie wszystko jest na sprzedaż.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 21 stycznia 2015 (09:05)

  Późne macierzyństwo wśród gwiazd to już norma. Joasia też je planuje.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 21 stycznia 2015 (08:05)

  „Jestem gotowa na dziecko. Zamrażam sobie jajka!”, wyznała Joanna Krupa. Szokujące? W Polsce tak. Na Zachodzie to już norma.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 20 stycznia 2015 (13:00)

  Rozczarowana mężem Romainem Zago, Joanna Krupa (35) zabrała swoje rzeczy z ich apartamentu w Miami i na razie przeprowadziła się do swojej siostry. Wszystko dlatego, że odkryła, iż mąż wciąż utrzymuje kontakty z kobietą, przez którą omal nie rozstali się przed ślubem. Romain nic sobie nie robi z fochów żony. Zamiast tego woli imprezować i chwali się w sieci swoimi zdjęciami w towarzystwie skąpo odzianych tancerek. Czy to już koniec ich małżeństwa?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 14 stycznia 2015 (08:05)

  Planuje powiększenie rodziny, jednak jeszcze nie w najbliższym czasie. Na razie woli koncentrować się na karierze. Ale 35-letnia Joanna Krupa chce się zabezpieczyć na przyszłość. Przezornie zdecydowała się na zamrożenie swoich komórek jajowych. Kilka dni temu, zaraz po finale polskiego „Top Model”, wróciła do USA i zgłosiła się do jednej z tamtejszych klinik, gdzie miała umówiony termin już od dawna. Przy okazji Joanna zaplanowała urlop do końca roku, bo musi przyjmować terapię hormonalną, prz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 12 stycznia 2015 (10:05)

  Tak o zwycięstwie Osi Ugonoh (20) w programie „Top Model”, mówi jego gospodyni, Joanna Krupa (35). Jej zdaniem, fakt, że po raz pierwszy zwyciężczynią programu została ciemnoskóra dziewczyna, jest znakiem zmian w mentalności Polaków. „W Polsce ciągle jest rasizm. A przecież wszyscy jesteśmy tacy sami, nieważne jaki kolor ma nasza skóra. Cieszę się, że czarna dziewczyna wygrała. To rewolucja! Myślę, że Polacy zaczynają się otwierać”, mówi SHOW Krupa i dodaje: „W Ameryce ten problem też istnie

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 6 stycznia 2015 (08:05)

  Niedawno „Dżoana” zorganizowała licytację w Internecie. Zasada była bardzo pro sta: ten, kto zaoferu je najwyższą kwotę, może spotkać się osobiś cie z modelką i wziąć udział w finałowym odcinku „Top Model”. Aukcja jest już zakończona, a  zwycięzca zaoferował po nad 15 tysięcy złotych. Cały ten dochód Joanna Krupa przekaże schronisku dla psów, które wspiera. Kopacz? Kto to? Wielokrotnie udowodniła, że walka o prawa zwierząt jest jednym z jej n

  Czytaj więcej Komentarzy:0