Reklama
 • Piątek, 12 grudnia 2014 (10:00)

  Gwiazda telewizyjnego show Top model zwierzyła się, że planuje urodzić pierwsze dziecko dopiero za... 2 lata! Na razie modelka, która ma 35 lat, pochwaliła się, że została matką chrzestną małego Banksa z Chicago.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 1 grudnia 2014 (14:00)

  Joanna Krupa traci panowanie nad sobą na samą myśl o Anji Rubik. Nie szczędzi jej złośliwości. Niechęć zmieni się w wojnę?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 listopada 2014 (08:05)

  Ślub miał scementować ich miłość. Ale jeszcze nigdy nie była ona tak zagrożona. Mąż Joanny ma już dość ciągłej nieobecności żony. Rozwód wisi w powietrzu...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 28 października 2014 (08:00)

  Popularna celebrytka jest nie tylko piękną modelką, ale też czynnie walczy o poprawę losu zwierząt, m.in. prowadząc Fundację Wielkie Serce. I właśnie w związku z tą działalnością Joannę Krupę (35) pomówiono o nadużycia finansowe. Jeden z polskich tabloidów jakiś czas temu napisał, że większość pieniędzy zebranych przez jej fundację trafia do kieszeni modelki i jej rodziny. Krupa nie reagowała, gdy media zamieszczały plotki o kryzysie w jej małżeństwie i o tym, że straciła dom. Tym razem jednak

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 20 października 2014 (09:05)

  Joanna Krupa (35), znana z programu Top Model. Zostań modelką niezbyt przejęła się tym, że znalazła się wśród stu gwiazd światowego formatu, którym hakerzy wykradli nagie zdjęcia. „Nie jestem zła, bo nie mam nic do ukrycia” – mówi. Przyznaje jednak, że w przyszłości postara się już nie uwieczniać na zdjęciach czegoś, co mogłoby ją zawstydzić.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 9 października 2014 (12:00)

  Tak spodobało się jej bycie panną młodą, że chce to powtórzyć!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 8 października 2014 (13:05)

  Gdy z Ameryki zaczęły docierać niepokojące informacje, że Joanna Krupa (35) boryka się z problemami finansowymi, celebrytka postanowiła natychmiast zareagować, by nic nie zaszkodziło jej wizerunkowi bogaczki, za jaką dotąd uchodziła. – Nie mieszkam na ulicy, nie jestem bezdomna. Nie straciłam domu w Los Angeles. Jeden dom oddałam bankowi, bo już mi na tym nie zależy – tłumaczy pokrętnie Krupa.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 29 września 2014 (14:05)

  Czy przyjaźń w show-biznesie jest możliwa? Joanna Krupa i Dorota Rabczewska udowadniają, że tak! Panie zostały ostatnio przyłapane na wspólnym obiedzie w jednej z warszawskich restauracji. Uściskom, uśmiechom i komplementom nie było końca. Okazuje się, że to nie tylko miłe spotkanie towarzyskie. Gwiazdy połączyła miłość do zwierząt. Podekscytowane ogłosiły, że wspólnie zamierzają pomagać polskiej fundacji „Azyl pod Psim Aniołem”, która organizuje akcje adopcyjne psów. Do tej

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 25 lipca 2014 (13:05)

  To już pewne! Joanna Krupa zostaje w jury „Top Model”. Taką informację potwierdziła stacja TVN. W kolejnej edycji show będzie oceniać nie tylko dziewczyny, ale i chłopaków. Okazuje się, że w światowym modelingu Polacy radzą sobie równie dobrze jak Polki. Piękny z nas naród!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 21 lipca 2014 (13:00)

  Jurorka „Top Model” (35) nie będzie dobrze wspominać pierwszej rocznicy ślubu z amerykańskim biznesmenem Romainem Zago. Nie było romantycznej kolacji we dwoje ani prezentów. Zamiast tego Joasia wybrała wyjazd do Europy. – Dla mnie number one jest praca i biznes, i niestety mój biedny mąż... Mamy pierwszy rok małżeństwa i niestety musiałam przyjechać do pracy, ale wytrzyma – tłumaczyła pokrętnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0