Reklama
 • Środa, 9 lipca 2014 (10:05)

  Joanna Krupa już nie poprowadzi show Top Model?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 7 lipca 2014 (08:00)

  Joanna Krupa należy do 100 najseksowniejszych kobiet według magazynu „Maxim”! Co prawda zajęła 86. miejsce, ale za to jest jedyną Polką w zestawieniu! Tytuł najseksowniejszej w tym roku przypadł południowoafrykańskiej modelce, 25-letniej Candice Swanepoel. I trudno się dziwić, kiedy ogląda się ją podczas pokazów bielizny Victoria’s Secret. Na drugim miejscu uplasowała się aktorka Scarlett Johansson, a tuż za nią piosenkarka Katy Perry. Piękna narzeczona Cristiana Ronaldo, ro

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 24 czerwca 2014 (14:00)

  Rozpoczęły się castingi do kolejnej edycji show „Top Model”, który trafi na antenę TVN tuż po wakacjach. Przed ekipą programu jeszcze wizyta w Katowicach (21.06) i Warszawie (27.06). Plotki, że Anja Rubik zastąpi w roli prowadzącej Joannę Krupę, okazały się nieprawdziwe, choć gospodyni podobno do ostatnie chwili negocjowała warunki umowy. Także pozostali jurorzy nie stracili swoich posad. Nie zabraknie jednak niespodzianek. Tym razem oprócz pięknych pań w konkursie zobaczymy też przystojnych

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 5 czerwca 2014 (12:05)

  Początków wojny między modelkami nikt już pewnie nie pamięta. Jej kulminacja nastąpiła podczas programu „Top Model”, gdy Joanna Krupa (35) zaprotestowała przeciwko udziałowi Anji Rubik.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 23 maja 2014 (11:00)

  Cztery posiadłości modelki Joanny Krupy (35) zostały zajęte przez bank, a ona się tym nie przejmuje! Wiemy dlaczego. Otóż, jak twierdzą osoby z jej otoczenia, nieprawdą jest, że celebrytkę „przycisnęły” kłopoty finansowe. Po prostu zainwestowała pieniądze w domy, licząc, że ich cena rynkowa będzie rosła. Ale ponieważ tak się nie stało, teraz chce się ich pozbyć. Sprzedażą zajmie się bank, gdyż – biorąc pod uwagę amerykańskie realia – tak będzie wygodniej i korzystniej finansowo.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 28 kwietnia 2014 (14:00)

  Stacja telewizyjna Bravo opublikowała właśnie listę zamówionych na następny sezon programów. Nie ma wśród nich „The Real Housewives of Miami” – reality show, w którym występowała Joanna Krupa (35) Wygląda na to, że modelka musi szukać sobie pracy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 8 kwietnia 2014 (15:05)

  Polska gazeta trafiła w jej najczulszy punkt.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 marca 2014 (14:05)

  Joanna Krupa (34) znalazła się w gronie osób, które spotkały się z duchowym przywódcą Tybetu Dalajlamą. Modelka powiedziała, że nigdy nie zapomni spotkania, które zainspirowało ją do tego, by stać się lepszym człowiekiem.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 marca 2014 (11:00)

  Ciemne chmury nad głową modelki Joanny Krupy (34), która w Polsce zyskała sławę dzięki jurorowaniu w show Top Model. Zostań modelką. Amerykańskie media doniosły, że jej posiadłość w Los Angeles jest zagrożona licytacją, gdyż Krupa od lat zalega z rachunkami, a dług przewyższył już wartość domu. Na domiar złego producenci programu The Real Housewives of Miami, którego jest ona gwiazdą, uznali, że przejadł się on widzom. Ale modelka robi dobrą minę do złej gry. Na Twitterze na

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 7 marca 2014 (12:05)

  Joanna Krupa (35), która od lat robi karierę modelki w USA, a w Polsce zasłynęła jako jurorka w programie Top model. Zostań modelką, już w 2012 r. wybrała imiona dla swych przyszłych dzieci. – Jeśli będzie synek, to Staś, a jeśli córeczka, to Wanda, po mojej babci. Chcę, żeby dziecko miało polskie imię – mówiła.

  Czytaj więcej Komentarzy:0