Reklama
 • Środa, 26 lutego 2014 (08:00)

  Trzeba przyznać, że Joanna (34) Krupa ma w Hollywood znajomości. Kilka dni temu wybrała się na lunch z aktorką Denise Richards (42), byłą żoną Charliego Sheena (48). Podczas lunchu panie obejrzały zakupy, które Joanna zrobiła wcześniej w modnych sklepach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 20 lutego 2014 (13:05)

  O miłości Joanny Krupy (34) do czworonogów przekonywać nikogo raczej nie trzeba. Modelka działa aktywnie w PETA, ratuje pieski zakwalifikowane do uśpienia ze schronisk w USA i wspiera polskie przytuliska dla bezdomnych zwierząt. Miłość ta jednak nie jest nieodwzajemniona. Na niedawnym lunchu ze znajomymi w Miami uroczy piesek tak ucieszył się na widok Joanny, że czule ją ucałował. Nie jeden raz.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 18 lutego 2014 (15:45)

  Jako wielka wielbicielka zwierząt polska fotomodelka angażuje się w akcje obrony ich praw, a jej uczucie dla piesków jest tak ogromne, że spotykając się z koleżanką w kawiarni pozwala jej pupilowi na... bardzo ­czułe pieszczoty.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 lutego 2014 (10:14)

  Mieszkająca w USA polska modelka Joanna Krupa (34), u nas gwiazda show Top model. Zostań modelką pod koniec ub. r. pokonała kryzys małżeński (jej mąż Romain Zago rzekomo dopuścił się zdrady). Teraz jest im jednak ze sobą tak dobrze, że modelka gotowa jest urodzić dziecko. „Ekscytuję się 2014 rokiem. Nowe projekty, nowi przyjaciele i być może powiększenie klanu Zago-Krupa” – wyznała w internecie. Oby zdążyła przed kolejnym kryzysem!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 lutego 2014 (10:11)

  Modelka Joanna Krupa (35) weszła w nowy rok z mocnym postanowieniem. Jurorka Top Model, która bawiła się w sylwestra w Miami, ogłosiła, że w 2014 roku wraz z mężem Romainem Zago (42) powiększy rodzinę.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 lutego 2014 (10:05)

  Gdzie teraz mieszka modelka Joanna Krupa? – dopytuje pani Dominika z Olecka. Joanna Krupa (34) wyjechała z rodziną z Polski do USA, gdy miała 5 lat. Mieszka tam do dziś z poślubionym 13 czerwca 2013 roku biznesmenem Domainem Zago. Para ma apartament w Los Angeles, gdzie żyją także pieski pani Joanny.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 lutego 2014 (09:51)

  Joanna Krupa (34) w amerykańskim stylu z pasją dzieli się informacjami z życia prywatnego. Ostatnio ogłosiła, że być może zostanie w tym roku mamą!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 stycznia 2014 (13:52)

  Niedawno poślubiony partner modelki wrzucił do Internetu zdjęcie żony – półnagiej, w kiepskiej fryzurze i z błotną maseczką na twarzy. – OK, teraz jestem martwy – napisał, gdy dotarło do niego, co zrobił. I szybko dodał: – Tylko Joanna Krupa z błotną maseczką na twarzy wciąż może wyglądać pięknie...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 stycznia 2014 (13:29)

  Nie ma nic bardziej intrygującego niż dwie rywalizujące ze sobą panny młode, zwłaszcza jeśli od dawna za sobą nie przepadają... Dlatego właśnie nowa seria reality show „Dżoana i jej przyjaciółki z Miami” jest tak wyczekiwana. To w niej zobaczymy, jak Joanna Krupa wychodzi za mąż za swojego chłopaka, Romaina Zago. Ale o tytuł „ślubu roku” będzie z nią walczyła jej rywalka Adriana De Moura... – Za każdym razem, kiedy chcę jej wybaczyć i otwieram się na nią, ona zachowuje się jak wiedźma z p

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 stycznia 2014 (13:27)

  34-letnia modelka podbiła Polskę, prowadząc w TVN show Top Model. Zostań modelką. Amerykańskich telewidzów zdobyła programem The Real Housewives of Miami, w którym występuje z mężem Romainem Zago (41). Ale mówi, że droga do sławy nie była usłana różami. – Marzyłam o tym, by zostać modelką. Ale gdy przyjechałam do Los Angeles w 1999 roku, nie mogłam zdobyć pracy. Byłam taka przygnębiona, że pocieszenia szukałam w jedzeniu. Pochłaniałam wszystko i szybko przytyłam ponad dwadzieścia kilogramów!

  Czytaj więcej Komentarzy:0