Reklama
  • Środa, 16 listopada 2016 (13:00)

    Joanna Krupa. Czy zostanie wkrótce mamą?

Joanna i Romain są małżeństwem od czerwca 2013 roku.

Modelka przyznaje, że jej mąż, 44-letni Romain Zago, coraz częściej daje znać, że chce być ojcem. Bez przerwy pokazuje jej filmiki z 3-letnią córką brata i w ten sposób wywiera na nią presję. Tymczasem ona wciąż nie jest przekonana, czy już chce zostać mamą. – Ja nie wiem, czy któregoś dnia wstanę rano i będę gotowa, jak ja ciągle wyjeżdżam.

To ja będę musiała kompromajz moje życie. Poza tym ja się ciągle o wszystkich martwię. Martwię się nawet o swoją siostrę młodszą ode mnie o 6 lat, to co dopiero, jak będę miała dziecko! – mówi.

Reklama

Ale że sytuacja w domu coraz bardziej się zaognia, 37-letnia Joanna boi się, że odwlekanie decyzji o macierzyństwie źle się dla niej skończy. – Wiek idzie, będę musiała w bliskiej przyszłości to zaplanować. Stresuje mnie to, czy nie będę samotną matką – wyznała niedawno.

Zobacz również

  • Prowadząca program Top model. Zostań modelką Joanna Krupa (37) ze swego pięknego ciała uczyniła znak rozpoznawczy. Do internetu regularnie wrzuca roznegliżowane zdjęcia. Zresztą po domu też... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.