Reklama
  • Czwartek, 10 września 2015 (08:00)

    Joanna Krupa i Robert Biedroń. Na ratunek czworonogom

Modelka i prezydent poznali się kilka dni temu, ale od razu między nimi zaiskrzyło. Kochają zwierzęta i postanowili zjednoczyć siły w walce o ich prawa.

Joanna Krupa od lat niestrudzenie próbuje udowodnić, że ma nie tylko ponętne ciało, ale równie piękną duszę. Podczas ostatniej wizyty w Polsce postanowiła spełnić jedno ze swoich marzeń i wybrała się w odwiedziny do Słupska, gdzie rządzi Robert Biedroń.

Reklama

Gwiazda pragnęła poznać „człowieka o złotym sercu”, od czasu, gdy dowiedziała się, że polityk wydał w mieście zakaz cyrkowych występów. Spotkanie odbyło się pod czujnym okiem kamer programu „Dzień dobry TVN”.

Prezydent Biedroń przywitał Joannę pięknym bukietem kwiatów. W zamian za to modelka rozdawała szerokie uśmiechy. Od razu było widać, że bardzo się polubili. Wspólnie odwiedzili tamtejsze schronisko i zadeklarowali, że będą razem działać w projektach, które pomogą zmienić tragiczny los porzuconych psów i kotów.

– Zwierzęta zbliżają ludzi – podsumował polityk. Oto jak popularność można wykorzystać w słusznej sprawie. Postawa godna naśladowania!

Telemax

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.